Švęsdami XS™ 20-ąjį jubiliejų, dovanojame Magnio maisto papildą jūsų energijai palaikyti ir sveikatai stiprinti!
Rūpestingai parinktą produktų derinį, kuris visapusiškai patenkins jūsų organizmo poreikius sportuojant, papildo NEMOKAMOS XS™ magnio maisto papildo pakuotė!

XS produktų rinkinį sudaro
  • PRIEŠ TRENIRUOTĘ: XS™ Rhodiola Plus* maisto papildas, kuris skirtas sutelkti dėmesį, energiją palaikyti ir paruošti kūną treniruotėms.
  • TRENIRUOTĖS METU: XS™ magnio maisto papildas (NEMOKAMA DOVANA!) Stiprina raumenis ir padeda sumažinti nuovargį.
  • PO TRENIRUOTĖS: XS™ baltymų batonėliai (Šokolado Skonio) yra puikus užkandis, padedantis atsigauti po treniruotės ar kitos veiklos.
  • PO PIETŲ: XS™ Power Drink energetinis gėrimas** (Imbiero ir pasifloros skonio)– puikus pasirinkimas, norint įveikti popietinį energijos sumažėjimą. Tyrimais nustatyta, kad gėrime esantis vitaminas C didina energijos kiekį ir stiprina imunitetą.

* XS™ Rhodiola Plus – tai puikus mažai kalorijų turintis maisto papildas, kurio sudėtyje yra „Nutrilite“ patvirtintos rausvosios rodiolės, išaugintos Sibiro arktyje. Kiekvienoje tabletėje yra 30 mg vitamino C, kuris palaiko normalią energijos teikiančią medžiagų apykaitą ir stiprina psichinę būklę. Žaliosios arbatos ekstraktas suteikia 75 mg natūralaus kofeino. Vienas paprastas maisto papildas, tačiau ilgas naudingų savybių sąrašas! Be dirbtinių skonio stipriklių, dažiklių ar pridėtinių konservantų.
** XS Energinis gėrimas padedantis kovoti su nuovargiu ir stiprinantis imunitetą. Gėrimas yra Natūralaus skonio, be dirbtinių dažiklių. Kiekvienas mažo kaloringumo, becukrės formulės gėrimo gurkšnis pasižymi imbiero ir pasifloros skoniu.

Į sudėtį įeina

Vitaminai B3 / B5 / B6 / B12 prisidedantys prie nuovargio ir mieguistumo mažinimo.
Vitaminas C ir cinkas, palaikantys normalų imuninės sistemos darbą.
Su šiuo energiniu gėrimu patirsite dar daugiau, nes jis pasižymi imuniteto palaikymo funkcijomis, puikiai tinkančiomis jūsų aktyviam gyvenimo būdui.
Švelniai gazuotas, vienoje skardinėje yra 80 mg kofeino bei:
• 100% rekomenduojamos vitaminų B3, B5, B6 ir B12 paros normos
• 100% rekomenduojamos vitamino C paros normos
• 15% rekomenduojamos cinko paros normos
Šį riboto leidimo rinkinį bus galima įsigyti tik rugpjūčio 3–17 dienomis. Užsisakykite anksčiau, kad netektų nusivilti!
Kaip pirkti