AMWAY namų priežiūros produktai

Pasaulinis tiesioginės prekybos lyderis – kompanija AMWAY – siūlo platų namų ruošos produktų asortimentą, kurie sukurti, kad jums būtų lengviau ir patogiau gyventi. Nuo skalbimo priemonių iki paviršių valiklių – Amway produktai yra pagaminti iš aukštos kokybės ingredientų, kad užtikrintų puikų valymą ir ilgalaikius rezultatus. Kompanija gamina viską, ko reikia tobulai aplinkai sukurti: nuo plataus buitinių valymo priemonių, kurios garantuotai atliks savo darbą, iki įvairių virtuvės priežiūros priemonių, kuri įkvėps jūsų fantaziją virtuvėje. Perskaitę šį straipsnį sužinosite, kaip palengvinti savo kasdienius darbus naudojant Amway namų ruošos produktus.

Skalbimo priemonės

AMWAY skalbimo priemonės sukurtos taip, kad kruopščiai ir veiksmingai skalbtų drabužius, tačiau kartu būtų švelnios audiniui. Šios skalbimo priemonės sukurtos taip, kad būtų veiksmingos ir šaltame vandenyje, o tai padės taupyti energiją ir išlaidas už komunalines paslaugas Čia rasite įvairių skalbimo priemonių, audinių minkštiklių ir dėmių valiklių, atitinkančių specifinius įvairių namų ūkių poreikius.

Vienas iš populiariausių AMWAY siūlomų skalbiklių yra SA8™ skystas koncentruotas skalbiklis. Ši galinga skalbimo priemonė sukurta taip, kad pašalintų įsisenėjusias dėmes ir nešvarumus, tačiau kartu yra švelni jūsų drabužiams. Jo sudėtyje yra biologiškai skaidžių ingredientų, jame nėra fosfatų ir chloro, todėl jis yra ekologiškas pasirinkimas namų ūkiams. SA8™ skalbiklis taip pat yra koncentruotos formulės, todėl vienai skalbimo operacijai galite sunaudoti mažesnį jo kiekį, tad tai yra ekonomiškas pasirinkimas.

AMWAY produktai namams
SA8 visų audinių baliklis yra dar vienas populiarus Amway skalbinių priežiūros asortimento gaminys, kuris jums tikrai patiks. Šis gaminys pasižymi stipriu valomuoju poveikiu, o jo sudėtyje esantis spalvoms nekenksmingas chloro baliklis tinka įvairiems tekstilės gaminiams ir paviršiams valyti. Panaudojus šį baliklį jūsų drabužiai atrodys ryškūs, gaivūs ir kaip nauji, nesvarbu, kiek kartų juos skalbėte. Šio galingo baliklio pagrindą sudaro deguonies, o ne chloro baliklis, todėl jis valo neblunkindamas spalv. Be to, baliklį galima naudoti kaip universalų valiklį: jis labai efektyviai valo daugelį ne skalbinių dėmių. Šis baliklis veiksmingai valo visų rūšių organines dėmes ir kvapus ant įvairių namų tekstilės gaminių, įskaitant kilimus.

Paviršiaus priežiūros produktai

AMWAY paviršių priežiūros priemonės skirtos valyti ir dezinfekuoti visus jūsų namų paviršius, kad jie būtų švarūs ir neužkrėsti mikrobais. AMWAY kompanija siūlo įvairių paviršių valymo priemonių, įskaitant universalias valymo priemones, virtuvės valymo priemones ir vonios kambario valymo priemones, kurios atitinka specifinius skirtingų namų ūkių poreikius.

Vienas populiariausių Amway siūlomų paviršių valiklių yra universalusis valiklis L.O.C.™. Neabejotinai  L.O.C. Multi Purpose Cleaner populiariausias ir geriausiai parduodamas produktas iš AMWAY asortimento. Šis universalus valiklis skirtas įvairiems paviršiams, įskaitant grindis, stalviršius ir sienas, valyti ir dezinfekuoti. Jo sudėtyje yra biologiškai suyrančių ingredientų, jame nėra aštrių cheminių medžiagų, tokių kaip balikliai ir amoniakas, todėl jis yra saugus ir ekologiškas pasirinkimas namų ūkiams. Valiklis taip pat yra labai koncentruotas, todėl jį galite praskiesti, kad atitiktų konkrečius valymo poreikius, todėl jis yra ekonomiškas pasirinkimas jūsų namams.

Jei norite, kad jūsų indai blizgėtų, rinkitės Dish Drops koncentruotą indų plovimo skystį ir Scrub Buds nerūdijančio plieno šveistukus. Koncentruotas indų plovimo skystis lengvai susidoroja su nešvarumais ir prikepusiais riebalais, kad indai spindėtų švara. O šveitimo kempinėlės skirtos pašalinti sunkias dėmes ir nešvarumus nuo nerūdijančio plieno indų, kad jie atrodytų kaip nauji. Jie pagaminti iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno ir yra atsparūs rūdims bei korozijai, todėl yra ilgalaikis pasirinkimas jūsų virtuvės valymo reikmėms.

AMWAY namų ruošos produktų patogumas slypi jų aukštos kokybės formulėse ir universalume. Produktai sukurti taip, kad veiksmingai valytų ir dezinfekuotų įvairias namų vietas, todėl jums bus lengviau atlikti įvairius darbus, nereikės maišyti skirtingų produktų. Pavyzdžiui, daugiafunkciniu valikliu L.O.C.™ galima valyti grindis, sienas ir stalviršius, o skalbimo priemone galima valyti įvairių rūšių audinius, įskaitant švelnius ir stipriai suteptus.

AMWAY bendrovės įsipareigojimas užtikrinti kokybę ir tvarumą atsispindi namų ruošos produktų gamybos procese. Įmonė ingredientus įsigyja iš tvarių tiekėjų ir naudoja aplinkai nekenksmingas pakavimo medžiagas, o visi produktai gaminami moderniose gamyklose, kuriose laikomasi griežtų kokybės kontrolės standartų. Todėl AMWAY gaminiai palengvina gyvenimą namuose, kartu rūpindamiesi jumis, jūsų šeima ir aplinka.

Jei norite išbandyti AMWAY namų priežiūros produktus, jų galite įsigyti tiesiogiai iš bendrovės svetainės arba per vieną iš jos nepriklausomų verslininkų. Bendrovė taip pat siūlo pasitenkinimo garantiją, o tai reiškia, kad galite grąžinti bet kurį jūsų lūkesčių neatitinkantį gaminį ir atgauti visus sumokėtus pinigus.