g&h GOODNESS & HEALTH™ Protect“ purškiamas dezodorantas ir antiperspirantas

[6162]

[]

[6163]

[6163]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[6163]
Apsaugokite savo pažastis nuo blogo kvapo ir prakaitavimo naudodami greitai nudžiūstantį purškiamą antiperspirantą, kurio sudėtyje yra augalinių ingredientų, todėl oda tampa gaivia ir sausa.
Kaip pirkti Produkto kodas:125898

Apsaugokite savo pažastis nuo blogo kvapo ir prakaitavimo naudodami greitai nudžiūstantį purškiamą antiperspirantą, kurio sudėtyje yra augalinių ingredientų, todėl oda tampa gaivia ir sausa.

Kuo naudingas jums

 • Greitai nudžiūsta ir ilgam suteikia gaivos bei sausumo.
 • Išlaiko gaivų ir švarų aromatą visą dieną.
 • Produkte panaudota mūsų patikrinta kvapiųjų medžiagų kapsuliavimo technologija – kai judate išsiskiria gaivaus aromato pliūpsnis, todėl spėjama su aktyviu gyvenimo būdu.
 • Slopina dirginimą (net kai jis sukelia tamsias pažastų žymes), nes sudėtyje nėra alkoholio.
 • Sudėtyje yra prebiotikų, kurie yra energijos šaltinis naudingiesiems mikrobams.

Kodėl jums patiks

„g&h Protect“ purškiamas dezodorantas ir antiperspirantas greitai džiūsta, o jo sudėtyje yra prebiotikų ir baltųjų šalavijų aliejaus, kurie apsaugo nuo blogo pažastų kvapo ir drėgmės, todėl pažastys tampa gaivios ir sausos.

„g&h Protect“ purškiamas dezodorantas ir antiperspirantas užkerta kelią blogam kvapui, suteikdamas gaivų ir energizuojantį žaliosios arbatos aromatą, sudarytą iš žaliojo eukalipto ir baltosios žolelių arbatos natų.Prisotintas eterinių aliejų dezodorantas perteikia malonią miško gaivą, todėl jūs ir jūsų oda jausitės gaivūs, apsaugoti ir sveiki.

Gamtos įkvėpti „g&h“ kūno priežiūros serijos kvapai buvo sukurti specialiai taip, kad derėtų tarpusavyje, todėl galite maišyti skirtingus „Nourish“, „Refresh“ ir „Protect“ kolekcijų produktus bei sukurti savo asmeninę kūno priežiūros rutiną.

Dar nuo 1972 m.  žmonės visame pasaulyje pasitiki prekių ženklu „g&h“, gaminančiu švelnius, saugius ir veiksmingus kūno priežiūros produktus. Vadovaujantis asmeninės priežiūros priemonių švaros standartais sukurtas „Protect“ purškiamas dezodorantas ir antiperspirantas yra dermatologiškai ir alergiškai patikrintas, siekiant sumažinti alergijos riziką, todėl tinka visų tipų odai. Jį gali naudoti vyrai, moterys ir jaunuoliai brendimo laikotarpiu.

Verta žinoti

Švari formulė
„g&h Protect“ purškiamas dezodorantas ir antiperspirantas sukurtas vadovaujantis asmeninės priežiūros priemonių švaros standartais, o tai reiškia, kad:

 • sudėtyje NĖRA sulfatinių paviršiaus aktyviųjų medžiagų, dirbtinių dažiklių, mineralinių alyvų, ftalatų, parabenų ar alkoholio.
 • Užregistruotas „The Vegan Society“, be jokių gyvūninės kilmės ingredientų, neišbandytas su gyvūnais.
 • Dermatologiškai ir alergiškai patikrintas, siekiant sumažinti alergijos ir dirginimo riziką.
 • Tinka visų tipų, net ir jautriai, odai.

Vartotojų tyrimas
„Protect“ purškiamo dezodoranto ir antiperspiranto vartotojų tyrimo rezultatai:

 • 92 % sutinka, kad produktas malonus odai.
 • 96 % sutinka, kad produktas nedirgina odos.
 • 94% sutinka, kad nepalieka žymių ant drabužių.

Be to, vartotojai sutinka su šiais teiginiais:

 • Puiki gaivios ir geros dienos pradžia!
 • Aromatas man primena žalią miško ūksmę.

Pagrindinės ypatybės

„g&h Protect“ purškiamo dezodoranto ir antiperspiranto sudėtyje yra „Plant-based Goodness™“ (naudingųjų augalinių medžiagų), kurios išvardytos toliau.

 • Prebiotikai, gauti iš augalų, suteikia energijos ir padeda puoselėti dar optimalesnį odos mikrobiomą.
 • Baltųjų šalavijų aliejus, gaunamas iš vieno vertingiausių gamtos superproduktų, kuriame gausu fitonutrientų ir antioksidantų, padedančių veiksmingai puoselėti ir saugoti sveikos odos grožį. Baltieji šalavijai auginami sertifikuotuose „Nutrilite™“ ir partnerių ūkiuose, užtikrinant beprecedentį atsekamumą nuo sėklos iki galutinio produkto.

Naudojimo būdas

 • Laikykite 15 cm atstumu nuo pažastų ir purkškite.
 • Palaukite, kol produktas visiškai nudžius.

Įspėjimai. Nenaudoti ant pažeistos odos. Nebenaudokite produkto, jei pasireiškia bėrimas arba odos dirginimas. Jei sergate kokia nors inkstų liga, prieš vartodami produktą pasitarkite su gydytoju. Laikykite atokiai nuo veido ir burnos, kad neįkvėptumėte produkto. Saugokite nuo vaikų.

Sudėtis

Ingredients: Butane, Isobutane, Dimethicone, Isopropyl Myristate, Aluminum Chlorohydrate, Propane, Vinyl Dimethicone/Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Disteardimonium Hectorite, Fragrance/Parfum, Propylene Carbonate, Salvia Hispanic Seed Oil, Capric/Caprylic Triglyceride, Lauric Acid, O-Cymen-5-Ol, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Geranoil, Limonene, Linalool