Nutrilite™ Maistinis preparatas su skaidulinėmis medžiagomis

[3680]

[]

[5641]

[5641]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[5641]
Nutrilite Fibre Powder yra specialus trijų tirpių skaidulų, natūraliai gaunamų iš augalinių šaltinių, mišinys. Tai patogus būdas suvartoti papildomą skaidulų kiekį. Šie beskoniai, lengvai maišomi milteliai gali būti barstomi ant maisto produktų arba gali būti maišomi su skysčiais.Rekomenduojama paros skaidulų dozė suaugusiesiems yra 25-30 g. Šiame produkte yra 5 g. tirpių skaidulų ir jis gali būti vartojamas kartu su kitais Nutrilite™ skaidulų produktais, aprūpinančiais skirtingais skaidulų šaltiniais.
Kaip pirktiProdukto kodas:102736
Nutrilite Fibre Powder yra specialus trijų tirpių skaidulų, natūraliai gaunamų iš augalinių šaltinių, mišinys. Tai patogus būdas suvartoti papildomą skaidulų kiekį. Šie beskoniai, lengvai maišomi milteliai gali būti barstomi ant maisto produktų arba gali būti maišomi su skysčiais. Rekomenduojama paros skaidulų dozė suaugusiesiems yra 25-30 g. Šiame produkte yra 5 g. tirpių skaidulų ir jis gali būti vartojamas kartu su kitais Nutrilite™ skaidulų produktais, aprūpinančiais skirtingais skaidulų šaltiniais.
  • Sudėtyje yra tirpių skaidulų iš 3 augalinių šaltinių.
  • Greitas ir patogus būdas papildyti kasdien suvartojamų skaidulų kiekį.
  • Sukurtas taip, kad būtų švelnus skrandžiui.
  • Nerupūs ir bekvapiai milteliai, kurie lengvai susimaišo su bet kuriuo negazuotu gėrimu arba gali būti barstomi ant maisto produktų nepridedant ryškaus skonio.
  • Tinka naudoti maisto ruošimui.
  • Be dirbtinių spalvų, skonių ir konservantų.
  • Gaminyje nėra gyvūninės kilmės ingredientų.
 
VIDUTINIŠKAI SUDĖTYJE YRA1 PORCIJOJE (6 g)100 g
Energetinė vertė50 kJ/12 kcal833 kJ/200 kcal
Riebalai0 g0 g
  Iš kurių: Sočiųjų riebalų rūgščių0 g0 g
Angliavandeniai0,6 g10 g
  Iš kurių: Cukrų0,5 g8 g
Skaidulinės medžiagos5 g83 g
Baltymai0 g0 g
Druska0 g0,08 g

  • Tiems, kurie suvartoja nepakankamus sudėtingų angliavandenių kiekius savo dietoje.
  • Tiems, kurie valgo nepakankamus nesmulkintų grudų, šviežių vaisių ir daržovių kiekius.

Rekomenduojama dozė Visuomet ištirpinkite 1 pakelio turinį 250-375 ml vandens ar sulčių arba berkite ant maisto ir išgerkite pilną stiklinę (250 ml) skysčio su kiekviena porcija. Suaugusiesiems ir vyresniems negu 12 metų vaikams vartoti 1-2 pakelius per dieną, palaipsniui didinant skaidulų suvartojimą. Geriausia vartoti valgio metu. Patarimai Laikyti mažiems vaikams nepasiekiamoje vietoje. Šis produktas nėra pilnavertės dietos pakaitalas. Neviršykite rekomenduojamos paros dozės. Pakuotę laikyti sandariai uždarytą. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje.