Nutrilite™ Maistinis preparatas su skaidulinėmis medžiagomis

[3680]

[]

[5641]

[5641]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[5641]
Nutrilite Fibre Powder yra specialus trijų tirpių skaidulų, natūraliai gaunamų iš augalinių šaltinių, mišinys. Tai patogus būdas suvartoti papildomą skaidulų kiekį. Šie beskoniai, lengvai maišomi milteliai gali būti barstomi ant maisto produktų arba gali būti maišomi su skysčiais. Rekomenduojama paros skaidulų dozė suaugusiesiems yra 25-30 g. Šiame produkte yra 5 g. tirpių skaidulų ir jis gali būti vartojamas kartu su kitais Nutrilite™ skaidulų produktais, aprūpinančiais skirtingais skaidulų šaltiniais.
Kaip pirkti Produkto kodas:102736

Nutrilite Fibre Powder yra specialus trijų tirpių skaidulų, natūraliai gaunamų iš augalinių šaltinių, mišinys. Tai patogus būdas suvartoti papildomą skaidulų kiekį. Šie beskoniai, lengvai maišomi milteliai gali būti barstomi ant maisto produktų arba gali būti maišomi su skysčiais.

Rekomenduojama paros skaidulų dozė suaugusiesiems yra 25-30 g. Šiame produkte yra 5 g. tirpių skaidulų ir jis gali būti vartojamas kartu su kitais Nutrilite™ skaidulų produktais, aprūpinančiais skirtingais skaidulų šaltiniais.