Nutrilite™ Vaikų imunitetas Plus

[3661]

[]

[5627]

[5627]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[5627]
Kids Imuniteto palaikymas* plius Nutrilite sudėtyje yra *vitamino D, kuris palaiko vaikų imuninę sistemą, ir padeda jiems atlikti kasdienes veiklas. *Vitaminas D palaiko normalų vaikų imuninės sistemos darbą.
Kaip pirkti Produkto kodas:123046

Kids Imuniteto palaikymas* plius Nutrilite sudėtyje yra *vitamino D, kuris palaiko vaikų imuninę sistemą, ir padeda jiems atlikti kasdienes veiklas. 

*Vitaminas D palaiko normalų vaikų imuninės sistemos darbą.
 

Kodėl Jums patiks

  • Palaiko vaikų imuninę sistemą vitaminu D*.
  • Puikus produktas „keturi viename“, kuriame yra vitamino D, vitamino C, cinko ir pieno rūgštį gaminančių bakterijų.
  • Greitai tirpstantys milteliai patogioje pakuotėje gali būti užberiami tiesiai ant liežuvio.
  • Linksmi ir skanūs – milteliai turi malonų skonį ir palieka malonų, vėsinantį poveikį ant liežuvio. Tarp pasaulinių vitaminų prekių ženklų pirmaujantis vaikams skirtas produktas, kurio sudėtyje yra imunitetą palaikančio vitamino D, papildytas vitaminu C, cinku ir pieno rūgštį gaminančiomis bakterijomis – bifidobakterijomis. Greitai ištirpstančių miltelių pavidalu.**

*Vitaminas D palaiko normalų vaikų imuninės sistemos darbą.

**Išnaša: „Euromonitor International“ tyrimų, atliktų 2021 m. liepą „Amway Corporation“ užsakymu, duomenimis. Pirmaujantis produktas tarp 10 populiariausių vitaminų ir maisto papildų ženklų, kurių sudėtyje yra vitaminų D, C, cinko ir bifidobakterijų; 2021 m. mažmeninės prekybos duomenys. Imuniteto palaikymas: vitaminas D prisideda prie normalaus vaikų imuninės sistemos veikimo.

Įvairi ir subalansuota dieta bei sveikas gyvenimo būdas yra ypatingai svarbūs.
 

Verta žinoti

Tyrinėdami pasaulį, vaikai dažnai sušlampa ir sušąla. Tyrinėjimas – tai normali augimo dalis, svarbi normaliam jūsų vaikų vystymuisi. Palaikydami vaikų imuninę sistemą per maisto papildą, kuris jiems iš tikrųjų patiks, galite padėti atžaloms daryti tai, ką vaikai daro geriausiai!

Suteikdamas paros vitamino D* dozę, Kids Imuniteto palaikymas* plius Nutrilite gali padėti jūsų vaikams’ kasdieniuose nuotykiuose’įdomiu, patogiu ir kupino naudų būdu. Jo sudėtyje yra specialaus vitamino D mišinio, kuris palaiko vaikų imuninę sistemą,  vitamino C, kurio dalis gaunama iš žalių barbadosinių vyšnių, cinko ir pieno rūgštį gaminančių bakterijų. Greitai tirpstantys milteliai prieinami patogioje lazdelės formos pakuotėje. Jie gali būti užberiami tiesiai ant liežuvio ar įmaišomi į šaltus gėrimus (pvz., sultis) ar maistą (pvz., sausus pusryčius). Jie palieka vėsinantį pojūtį ant liežuvio ir turi malonų, šiek tiek saldų skonį. Be dirbtinių dažiklių, kvapiųjų medžiagų ar pridėtinių** konservantų.

Viena prekė ir sprendimas „keturi viename“, kuris patiks jums ir jūsų vaikams!

*Vitaminas D palaiko normalų vaikų imuninės sistemos darbą.
** be konservantų pagal įstatymų nuostatas

Gaminys nėra tinkamas veganams/vegetarams