Nutrilite™ Vitaminas C Plus

[3645]

[]

[5668]

[5668]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[5668]
Labai veiksmingas vitamino C maisto papildas, sukurtas tolygiam, lėtam vitamino C pasiskirstymui.
Kaip pirkti Produkto kodas:109741

Nutrilite™ Vitaminas C Plus tai ypač veiksmingas maisto papildas, kuris visą dieną lėtai ir tolygiai išskiria vitaminą C, palaikydamas normalią imuninės sistemos veikimą.

Tai Jums patiks…

Geros formos ir sveikatos palaikymas tai daugumos prioritetas, tačiau tinkamos imuninės sistemos veikimas gali tapti nemažu iššūkiu. Aplinkos tarša, mikrobai ir ligos gali susilpninti mūsų imuninę apsaugą. Net stresas, išsekimas ir nesubalansuota mityba gali apsunkinti imunitetą. Sprendimas? Patogiai ir be jokių pastangų palaikykite savo imuninę sistemą naudodami Nutrilite™ Vitamino C Plus maisto papildą. Vitaminas C yra būtina maistinė medžiaga, palaikanti imuninę sistemą. Vitaminas C ne tik teikia neįkainojamą paramą jūsų imuninei sistemai, bet ir palaiko normalią organizmo kolageno gamybą, reikalingą sveikai odai, bei padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinio streso (dėl savo antioksidacinių savybių). Sukurta iš dviejų vitamino C šaltinių – natūralios kraštuotosios malpigijos, užaugintos mūsų Nutrilite ūkyje, ir askorbo rūgšties – kiekvienoje patogioje dienos tabletėje yra 240 mg vitamino C, sumaišyto su skaiduline medžiaga. Šis mišinys sulėtina įsisavinimą ir leidžia jį išskirti į kūną per aštuonias valandas. Tik viena 240 mg Prailginto išskyrimo tabletė suteikia daugiau naudingo vitamino C per dieną nei 600 mg greito išskyrimo maisto papildas.  

Verta žinoti…

  • Nutrilite™ Vitaminas C Plus tai maisto papildas, kuriame yra citrusinių vaisių bioflavonoidų koncentratų iš sveikų vaisių, įskaitant citriną, mandariną, apelsiną ir greipfrutus, kuris padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veikimą ir sveiką odą.
  • Prailginto išskyrimo formulė suteikia lėtą, tolygų maistinių medžiagų išsiskyrimą į kūną, kad jos būtų maksimaliai įsisavintos, be atliekų, kurias sukelia didelės dozės ar greito išskyrimo tabletės.
  • Šiame maisto papilde yra vitamino C iš kraštuotosios malpigijos. Šis turtingas vitamino šaltinis auginamas mūsų Nutrilite ūkyje, kur mes naudojome tik tvarius ūkininkavimo metodus.
  • Šiame maisto papilde nėra dirbtinių dažiklių, kvapiųjų medžiagų ar pridėtinių konservantų.

 
VIDUTINIŠKAI SUDĖTYJE YRA 1 TABLĖTĖJE %RMV*
Vitaminas C 240 mg 300

*Referencinės maistinės vertės procentas

  • Tiems, kurie nepakankamai reguliariai valgo (arba neturi laiko valgyti, arba neturi apetito) natūralius maisto produktus, kurių sudėtyje yra vitamino C, pavyzdžiui citrusiniai vaisiai, brokoliai ir Briuselio kopūstai.
  • Tiems, kurie nori padidinti savo antioksidacinę apsaugą nuo laisvųjų radikalų žalos, pavyzdžiui, žmonėms, kurie nuolat patiria stresą ir gyvena didelio užterštumo vietose.
  • Visiems, kurie nori papildyti savo kasdienę dietą papildais be dirbtinių skonių, spalvų ir konservantų.

Rekomenduojama dozė 1 tabletė per dieną Patarimai Laikyti mažiems vaikams nepasiekiamoje vietoje. Šis produktas nėra pilnavertės dietos pakaitalas. Neviršykite rekomenduojamos paros dozės. Pakuotę laikyti sandariai uždarytą. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje.