Nutrilite™ Vitaminas D

[3653]

[]

[5618]

[5618]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[5618]
Nutrilite™ Vitaminas D padeda palaikyti sveikus raumenis, kaulus ir dantis, normalią imuninę funkciją bei bendrą gerą sveikatą.  Tai Jums patiks…Nutrilite™ Vitaminas D atneša saulės spindulius jums. Šiame papilde yra 15 µg (600 IU)** vienos dienos natūraliai gaunamo vitamino D dozė. Jis prisideda prie sveikų kaulų ir dantų bei tinkamo imuninės sistemos ir raumenų funkcionavimo. Natūralus vitaminas D yra svarbus ląstelių dauginimosi procese, tad jis yra vienas iš pagrindinių bendrų sveikatos rodiklių. Negalėtų būti patogesnio būdo užtikrinti tinkamą suvartojamo vitamino D kiekį.
Kaip pirkti Produkto kodas:119797
Nutrilite™ vitaminai ir papildai

Nutrilite™ Vitaminas D padeda palaikyti sveikus raumenis, kaulus ir dantis, normalią imuninę funkciją bei bendrą gerą sveikatą.  

Tai Jums patiks…

Nutrilite™ Vitaminas D atneša saulės spindulius jums. Šiame papilde yra 15 µg (600 IU)** vienos dienos natūraliai gaunamo vitamino D dozė. Jis prisideda prie sveikų kaulų ir dantų bei tinkamo imuninės sistemos ir raumenų funkcionavimo. Natūralus vitaminas D yra svarbus ląstelių dauginimosi procese, tad jis yra vienas iš pagrindinių bendrų sveikatos rodiklių. Negalėtų būti patogesnio būdo užtikrinti tinkamą suvartojamo vitamino D kiekį.  

Verta žinoti…

 • Nutrilite™ Vitaminas D suteikia 15µg (600 IU)* vitamino D, gaunamo iš dviejų natūralių šaltinių, paros normą, kad būtų palaikoma gera sveikatos būklė. Šis maisto papildas yra pagamintas iš koncentruoto vitamino D, gauto iš NutriCert™ sertifikuotų partnerių išaugintų mielių.
 • Patogus vartoti, jums reikia tik vienos mažos, lengvai praryjamos tabletės per dieną.
 • Nutrilite™ Vitamino D sudėtyje nėra dirbtinių dažiklių, skonio stipriklių ar pridėtinių konservantų.
 • Vitaminas D padeda palaikyti jūsų kaulus ir dantis bei prisideda prie normalaus kalcio ir fosforo įsisavinimo bei panaudojimo.
 • Vitaminas D palaiko normalų imuninės sistemos darbą ir padeda palaikyti normalią raumenų funkciją.
 • Vitaminas D yra svarbus ląstelių dauginimosi procese, tad jis yra vienas iš pagrindinių bendrų sveikatos rodiklių.  

* Didelio masto Europos Sąjungos finansuotas tyrimas parodė, kad vitamino D trūkumas yra paplitęs tarp 40,4% Europos gyventojų, nepriklausomai nuo jų amžiaus, etninės kilmės ir platumos. Šaltinis: Cashman KD, Dowling KG, et al. Vitamin D deficiency in Europe: pandemic? Am J Clin Nutr (2016) 103(4):1033–44.10.3945/ajcn.115.120873. ** 300% RMV (Referencinės maisto vertės).

Pagrindinės ypatybės

Nutrilite Vitamin D suteikia papildomą 15µg (600 IU)* vitamino D dozę. Jį patogu įtraukti į dienos dietą ar režimą – tiesiog išgerkite vieną nedidelę, lengvai nuryjamą tabletę per dieną. Nutrilite Vitamin D yra pagamintas iš kultūrinių mielių – didžiulio koncentruoto vitamino D šaltinio. Nutrilite Vitamin D sudėtyje nėra dirbtinių dažiklių, skonio stipriklių ar pridėtinių konservantų.

Naudojimo būdas

Išgerkite 1 tabletę per dieną tuščiu skrandžiu arba su maistu.

 • Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje
 • Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas
 • Prašome neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Laikykite buteliuką sandariai uždarytą
 • Laikyti vėsioje, sausoje vietoje.
 • Įvairi ir subalansuota dieta bei sveikas gyvenimo būdas yra taip pat ypatingai svarbu.

Sudėtis

SUDEDAMOSIOS DALYS: maltodekstrinas, stabilizatoriai (mikrokristalinė celiuliozė, skersinio ryšio natrio karboksimetilceliuliozė, hidroksipropilmetilceliuliozė), mielės su vitaminu D2 (3%), modifikuotas krakmolas, lipnumą reguliuojančios medžiagos (silicio dioksidas, riebalų rūgštys), sacharozė, antioksidantai (natrio askorbatas, alfa-tokoferolis), drėgmę išlaikanti medžiaga (glicerolis), vidutinės grandies trigliceridai, cholekalciferolis, glajinė medžiaga (karnaubo vaškas). Nutritional value

VIDUTINIS KIEKIS                      PER DIENĄ (1 TABLETĖ) % NRV****
Vitamin D 15 μg 300

  **** % referencinės maistinės vertės