Power Drink Pink Grapefruit Blast energetinis gėrimas XS™

[3694]

[]

[5644]

[5644]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[5644]
XS™ Energinis gėrimas Pink Grapefruit subalansuoja gaivinantį greipfruto skonį su trupučiu kartumo, yra kupinas su nuovargiu kovojančio B grupės vitaminų mišinio.
Kaip pirkti Produkto kodas:119802

XS™ Energinis gėrimas Pink Grapefruit subalansuoja gaivinantį greipfruto skonį su trupučiu kartumo, yra kupinas su nuovargiu kovojančio B grupės vitaminų mišinio. 

Tai Jums patiks…

XS™ Energinis gėrimas Pink Grapefruit palaiko Jūsų aktyvų gyvenimo būdą su keturių B grupės vitaminų mišiniu, kurie padeda kovoti su nuovargiu ir tingumu bei palaiko protinį budrumą ir judrumą.* Laikykite jį savo krepšyje ir mėgaukitės, kai dirbate ilgas valandas ar jaučiatės pavargę. Tik 10 kalorijų ir jokio cukraus, tai Jūsų dienai reikalingas postūmis.    

Verta žinoti…

  • Mėgaukitės bet kur ir bet kada.
  • Vitaminai B, tame tarpe B3 (niacinas), B5 (pantoteno rūgštis), B6 (piridoksinas) ir B12 (kobalaminas), padeda sumažinti nuovargį ir išsekimą bei išlaikyti energijos lygį. *
  • B5 pantoteno rūgštis padeda palaikyti protinę veiklą.
  • Sudėtyje yra B grupės vitaminų, taurino ir kofeino mišinys.

* Sudėtyje yra B grupės vitaminų (B3, B5, B6, B12), kurie prisideda prie normalios energijos teikiančios medžiagų apykaitos.

Maistinė vertė 100 ml
Energinė vertė 17kJ / 4 kcal
Riebalai 0g
Sočiosios riebalų rūgštys 0g
Sočiosios riebalų rūgštys 0g
Cukrūs 0g
Baltymai 0g
Druska 0,07kJ
Niacinas (vitaminas B3) 19,2 mg (120 %*)
Pantoteno rūgštis (vitaminas B5)  6 mg (100 %*)
Vitaminas B6 1,5 mg (120%*)
Vitaminas B12 3 μg (120 %*)
*=%RMV: Referencinė Maistinė Vertė

Vanduo, anglies dioksidas, greipfrutų sulčių koncentratas, rūgštis (citrinų rūgštis), gliukuronolaktonas, taurinas (0.2%), kofeinas, inozitolis, nikotinamidas (vitaminas B3), kalcio d-pantotenatas (vitaminas B5), pridoksino hidrochloridas (vitaminas B6), cionokobalaminas (vitaminas B12), tikrojo ženšenio ekstraktas, acai uogų koncentratas, gaunamas iš natūralių greipfrutų, ir kitos kvapiosios medžiagos, saldikliai (acesulfamas K, cukralozė), konservantai (natrio benzoatas, kalio sorbatas), rūgštingumą reguliuojančios medžiagos (natrio citratai), maltodekstrinas, apelsinų terpenai, stabilizatoriai (gumiarabikasirmedienos kanifolijos glicerolio esteriai), dažiklis (antocianinas).

Tinka ir vyrams, ir moterims:

  • pramogaujant;
  • kurių gyvenimo būdas yra užimtas;
  • sportuojant;
  • daug dirbant;
  • važiuojant ilgus atstumus;
  • paskaitų ir mokymosi užsiėmimų metu.

Gali būti vartojamas norint padidinti fizinį ir protinį aktyvumą, dienos dozė negali viršyti 0,25 l. Didelis kofeino kiekis (32 mg/100 ml). Nerekomenduojama vaikams, nėščioms ir krūtimi maitinančioms moterims.

Consume in moderation..
Can be consumed during increased physical and mental activity in dosage no more than 0,25 l per day.
 
High caffeine content (32 mg/100 ml). Not recommended for children or pregnant or breast-feeding women.