Svorio reguliatorius Weight Controller Nutrilite™

[3681]

[]

[5642]

[5642]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[5642]
Maisto papildas su gliukomananu, kuris padeda kontroliuoti svorį ir kovoti su noru persivalgyti.
Kaip pirktiProdukto kodas:119792

Maisto papildas su gliukomananu, kuris padeda kontroliuoti svorį ir kovoti su noru persivalgyti.

Pažiūrėkite, kaip tai veikia

Padeda kontroliuoti porcijų dydį ir vis tiek jaustis sočiai. Sumaišius su skysčiu, jis užima dalį skrandžio ir taip sukelia sotumo jausmą. Iš karto pradeda žaboti jūsų apetitą – jau pirma porcija padės jaustis sotesnei prieš valgant ir kito valgio metu. Palengvina svorio kontroliavimą – kiekviena porcija yra supakuota atskiriame maišelyje ir per kelias sekundes lengvai sumaišoma su sultimis arba vandeniu. Jis yra beskonis, todėl gali būti maišomas su vandeniu ar jūsų mėgstamomis sultimis ir nepaveikti skonio. Jis tobulai tinka žmonėms, kurie seka Nutrilite Bodykey programą, ir papildo kitus Nutrilite svorio valdymo produktus. Gali būti vartojamas kartu su Natural Fat Reducer arba Natural Carb Reducer (priklausomai nuo mitybos režimo). 

Tai jums patiks

Weight Controller yra maisto papildas, kuris jums padeda kontroliuoti apetitą ir kovoti su persivalgymu. Kai jūs kontroliuojate savo apetitą, valdyti svorį tampa lengviau. Su Weight Controller galite mėgautis maistu, bet turite daugiau valios kontroliuoti porcijų dydį. Weight Controller paslaptis slypi unikaliame natūraliame preparato ingrediente –  gliukomanane. Tai yra natūrali maistinė skaidula, kuri sutraukia vandenį ir pasiverčia į želę. Ši želė spaudžiasi prie skrandžio sienų ir taip padeda jaustis sotesnei. Be to, į preparato sudėtį įeina ir natūraliai iš juodojo šeivamedžio išgautas ekstraktas, kuris produktui suteikia malonią violetinę spalvą.

Verta žinoti

 • Įrodyta, kad padeda žmonėms jaustis sočiai nepersivalgant.
 • Pagamintas iš sertifikuoto tvaraus NutriCert™ ūkio gaunamų ingredientų.
 • Susideda iš NutriCert™ leopardinio amorfofalo šaknies (gliukomanano) ir NutriCert juodojo šeivamedžio.
 • Be jokių papildomų dirbtinių saldiklių, dažiklių, skonių ar konservantų.
 • Nutrilite paskutinius 10 metų pripažintas pačiu populiariausiu parduodamu vitaminų ir maisto papildų prekiniu ženklu pasaulyje.*
 • Gaminyje nėra gyvūninės kilmės ingredientų.

* Šaltinis: Euromonitor International Limited; Vitaminų ir maisto papildų kategorija, % mažmeninės prekybos dalis, 2015 m. duomenys.

Pagrindinės ypatybės

 • Įrodyta, kad Weight Controller yra veiksmingas svorio valdymo produktas, kuris padeda kontroliuoti porcijų dydį.
 • Weight Controller yra tobulas tiems, kurie seka Nutrilite body key programą, ir papildo kitus  Nutrilite svorio valdymo produktus. Gali būti vartojamas kartu su Natural Carb Reducer arba Natural Fat Reducer.
 • Weight Controller produkte naudojami natūralūs ingredientai: NutriCert™ leopardinio amorfofalo šaknis (gliukomananas) ir NutriCert juodasis šeivamedis be jokių papildomų dirbtinių saldiklių, dažiklių, skonių ar konservantų.
 • Weight Controller patogiai supakuotas individualiuose vienos porcijos maišeliuose, kurie palengvina preparato paruošimą ir suvartojimą.

Naudojimo būdas

 • Atplėškite lazdos formos maišelį ir turinį supilkite į stiklinę su 250 ml vandens ar sulčių.
 • Suvartokite iškart po paruošimo.
 • Suvartokite 3 porcijas per dieną, 30 min. prieš kiekvieną valgį.
 • Vartoti galima tik su skysčiais, o ne su maistu. Privaloma išgerti reikiamą kiekį vandens.
 • Rizika užspringti turintiems rijimo sutrikimų arba, kai vartojama su nepakankamu kiekiu skysčio.

Geriausiems rezultatams pasiekti ir norint išvengti užspringimo ar rijimo nepatogumo vartoti taip, kaip nurodyta ant pakuotės.

Sudėtis

INGREDIENTAI: leopardinio amorfofalo šaknis (52.3%; 1.0 g gliukomanano vienoje porcijoje), dekstrinas, juodasis šeivamedis, 1.2% / 30 mg šeivamedžio vienoje porcijoje; sudėtis: šeivamedis, maltodekstrinas), skystiklis (silicio dioksidas). Maistinė vertė                                    

VIDUTINIS TURINYS viename maišelyje        per dieną (3 maišeliai)% NRV*               
Gliukomananas1000 mg3000 mg —            

* % maistinių medžiagų pamatinės vertės