Vaisių ir daržovių koncentratas Nutrilite™

[3662]

[]

[5767]

[5767]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[5767]
Koncentruotų vaisių ir daržovių papildas Nutrilite Concentrated Fruits and Vegetables yra pagamintas iš žaliosios arbatos, granatų, apelsinų, šeivamedžio uogų, mėlynių, Acerola vyšnių, brokolių, morkų, špinatų ir pomidorų ekstraktų.Ši speciali Nutrilite™ formulė aprūpina tokiais fitonutrientais, tokiais kaip likopenas, hesperidinas ir elago rūgštis, kurie taip pat yra natūraliai randami įvairiuose vaisiuose ir daržovėse.Mes žinome, kad galime gauti vitaminų ir mineralų iš šviežių vaisių ir daržovių, be to, juose gausu maistingųjų medžiagų. Išskirtinis Nutrilite koncentrato procesas išsaugo šias maistingąsias medžiagas išlaikydamas maistinę vertę ir svarbiausius fitonutrientus.
Kaip pirkti Produkto kodas:100296
Nutrilite™ vitaminai ir papildai
Koncentruotų vaisių ir daržovių papildas Nutrilite Concentrated Fruits and Vegetables yra pagamintas iš žaliosios arbatos, granatų, apelsinų, šeivamedžio uogų, mėlynių, Acerola vyšnių, brokolių, morkų, špinatų ir pomidorų ekstraktų. Ši speciali Nutrilite™ formulė aprūpina tokiais fitonutrientais, tokiais kaip likopenas, hesperidinas ir elago rūgštis, kurie taip pat yra natūraliai randami įvairiuose vaisiuose ir daržovėse. Mes žinome, kad galime gauti vitaminų ir mineralų iš šviežių vaisių ir daržovių, be to, juose gausu maistingųjų medžiagų. Išskirtinis Nutrilite koncentrato procesas išsaugo šias maistingąsias medžiagas išlaikydamas maistinę vertę ir svarbiausius fitonutrientus.  
 • Aprūpina fitonutrientų, gaunamų iš koncentratų (ekstraktų) įvairove.
 • Šio produkto sudėtyje yra fitonutrientų, kurie yra svarbi subalansuotos dietos dalis.
 • Sudėtyje yra šeivamedžio uogų ekstrakto, kuris pasižymi aktioksidaciniu aktyvumu ir padeda apsisaugoti nuo oksidacinio streso.
 • Sudėtyje yra rozmarino ekstrakto, kuriame yra tokių antioksidantų, kaip kornozino rūgštis ir karsonolis.
 • Padeda išplėsti augalinės kilmės maistingųjų medžiagų įvairovę mityboje.
 • Be dirbtinių saldiklių, spalvų, skonių ir konservantų.
VIDUTINIŠKAI SUDĖTYJE YRA   DIENAI (2 TABLĖTĖSE) 
Hespiridinas 60 mg
Likopenas 3,1 mg
Elago rŪgštis 40 mg

 • Visiems, kurių gyvenimo būdas/dieta neaprūpina pakankamais vaisių ir daržovių kiekiais (bent penkiomis porcijomis) kasdien.
 • Visiems, kurių dietoje gali trūkti maistingųjų medžiagų.
 • Visiems kurie valgo penkis ar daugiau kartų per dieną, tačiau vartoja tos pačios ar panašios rūšies vaisius ir daržoves.
 • Visiems, kurie nori padidinti antioksidacinę apsaugą nuo laisvųjų radikalų žalos.
 • Visiems, kurie nori papildyti savo kasdienę dietą papildais be dirbtinių skonių, spalvų ir konservantų.

Rekomenduojama dozė 1 tabletė 2 kartus per dieną, vartojama kasdien valgio metu. Patarimai Laikyti mažiems vaikams nepasiekiamoje vietoje. Šis produktas nėra pilnavertės dietos pakaitalas. Neviršykite rekomenduojamos paros dozės. Pakuotę laikyti sandariai uždarytą. Šis produktas negali pakeisti vaisių ir daržovių. Šis produktas tinka daugumai suaugusiųjų ir vyresniems negu 12 metų vaikams. Jaunesni negu 12 metų vaikai ir nėščios ar maitinančios moterys, ar asmenys, sergantys bet kokia liga, turėtų pasitarti su gydytoju prieš pradėdami vartoti šį produktą. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje.