XS™ Power Water+

[3704]

[]

[5652]

[5652]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[5652]
Pažiūrėkite, kaip tai veikia Padeda kovoti su nuovargiu ir palaikyti greitą mąstymą. Padeda atgaivinti plaukus ir odą iš vidaus. Puikiai tiks aktyviam gyvenimo būdui ir nuotykiams kasdien.
Kaip pirkti Produkto kodas:298812

Pažiūrėkite, kaip tai veikia

  • Padeda kovoti su nuovargiu ir palaikyti greitą mąstymą.
  • Padeda atgaivinti plaukus ir odą iš vidaus.
  • Puikiai tiks aktyviam gyvenimo būdui ir nuotykiams kasdien.

Tai Jums patiks

Gyvenimas bėga greitai. Anksti keliatės ir vėlai gulatės. Turbūt norėtumėte išnaudoti kiekvieną akimirką ir patirti nuotykių, tad supaprastinkite savęs priežiūros rutiną. 

„XS™ Power Water +“ – tai naujas būdas įgauti energijos* ir susikoncentruoti į savo veiklą nuo ryto iki vakaro. Tuo pačiu šis vanduo aktyviai prižiūri jūsų plaukus ir odą tiek iš vidaus, tiek iš išorės**. Negazuotas švelnus ir skanus citrinų bei persikų skonio vanduo padės greitai ir patogiai aprūpinti organizmą maistinėmis medžiagomis. 

Lūkesčius pranokstantis vanduo. Bet kur ir bet kada. 

* Vitaminai B3, B5, B6, B12 padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį bei palaikyti normalią energijos apykaitą.
** Biotinas padeda palaikyti normalią odos ir plaukų būklę.
 

 

Verta žinoti

Gausus vitamino B kompleksas, kurį sudaro 4 rūšių B vitaminai, padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį bei palaikyti normalią psichologinę funkciją, kad galėtumėte nuo ryto iki vakaro aktyviai veikti ir gyventi visavertį gyvenimą. 

Speciali formulė, kurioje yra kolageno, biotino ir vitamino E, padės jums atrodyti kuo geriau. Kolagenas yra pagrindinis odos struktūrinis baltymas, biotinas prižiūri plaukus ir odą, o vitaminas E saugo ląsteles nuo oksidacinės pažaidos. 

Švelnus ir gaivus citrinų bei persikų skonio gėrimas be cukraus*, dažiklių nei kvapiųjų medžiagų yra skanus ir padeda paprastai ir greitai palaikyti jūsų energiją visą dieną.  

* Be cukraus.