Augaliniai proteinai Nutrilite™

[3710]

[]

[5656]

[5656]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[5656]
Nutrilite™ Augaliniai proteinai suteikia aukštos kokybės augalinių baltymų, kad užtikrintų optimalų baltymų dienos suvartojimą*.
Kaip pirkti Produkto kodas:110415

Apžvalga

Nutrilite™ Augaliniai proteinai suteikia aukštos kokybės augalinių baltymų, kad užtikrintų optimalų baltymų dienos suvartojimą*. 

Tai Jums patiks…

Baltymai gali būti vadinami gyvybės statybiniais blokas, kadangi jie yra randami kiekvienoje organizmo ląstelėje, kur jie padeda atitaisyti žalą ir kurti naujas ląsteles. Lyg dviračio rėmas, tai mūsų kūno atrama, tampanti mūsų kaulų bei raumenų pagrindu. Tačiau organizmas negali saugoti baltymų pertekliaus, todėl juos būtina nuolat vartoti. Galite manyti, kad Jūsų dieta suteikia pakankamai baltymų, tačiau jeigu esate vegetaras arba laikotės specialiosios dietos, kai pagrindiniai baltymų šaltiniai: pienas, kiaušiniai, sūris ir raudonoji mėsa yra Jums nepasiekiami, galite susidurti su baltymų stoka. Nutrilite™ Augaliniai proteinai yra subalansuota ir sveika alternatyva tradicinėms baltymų formoms, juose yra visos devynios esminės amino rūgštys, prisidedančios prie geros sveikatos būklės išlaikymo. Greiti, paprasti ir labai patogūs naudoti Nutrilite™ Augaliniai baltymai gali būti maišomi su maistu ir gėrimais, nepaveikdami jų skonio. Pabandykite įmaišyti šaukštą šio baltymo į savo kasdienį kokteilį, kurį geriate po treniruotės.  

Verta žinoti…

 • Natūralios kilmės baltymų papildas.
 • Vienoje porcijoje yra mažiau nei 0,5 g riebalų.
 • Paprasta įsisavinti.
 • Šiuose baltymų milteliuose nėra dirbtinių dažiklių, kvapiųjų medžiagų ar pridėtinių konservantų.
 • Nors kai kuriuose maisto produktuose yra daug baltymų, jie taip pat gali turėti daug cholesterolio, sočiųjų riebalų, druskos ir kalorijų. Nutrilite™ Augaliniai proteinai tai sveika alternatyva, gaunama iš sojos, kviečių ir žirnių.
 • Vienas valgomasis šaukštas suteikia 8 g baltymų porciją. Kiekvienam žmogui reikia mažiausiai 0,83 g baltymų / 1 kg kūno svorio per dieną. Tai reiškia, kad sveriant 60 kg, per dieną reikia suvartoti maždaug 50 g baltymų. *
 • Lengvai naudojamas šiltame ar šaltame maiste ir gėrimuose, nedaro poveikio maisto skoniui. Kodėl gi jų neįdėjus į Grynos galios glotnutį, Migdolų energijos suteikiantį gėrimą ar valomąjį morkų ir apelsinų glotnutį?
 • Užtikrina visų devynių esminių amino rūgščių pusiausvyrą. „Esminiai“ reiškia, kad kūnas negali pats jų sintetinti, jie apima histidiną, izoleuciną, leuciną, liziną, metioniną, fenilalaniną, treoniną, triptofaną ir valiną.
 • Sudėtyje nėra gyvūninės kilmės ingredientų. Tinka vegetarams. 

* Baltymai padeda palaikyti normalią kaulų ir raumenų masę. .

Sudedamosios dalys

 
VIDUTINIS KIEKIS PORCIJOJE (10 g) 100 g
Energinė vertė 170KJ/40Kcal 1700KJ/400Kcal
Riebalai 0,48 g 4,8 g
  Iš kurių sociųjų riebalų rūgšcių 0,06 g 0,6 g
Angliavandeniai 0,32 g 3,2 g
  Iš kurių cukrų 0 g 0 g
Baltymai 8 g 80 g
Druska 0,23 g 2,3 g
Esminės amino rūgštys
Izoleucinas 390 mg 3900 mg
Leucinas 660 mg 6600 mg
Lizinas 510 mg 5100 mg
Metioninas ir cisteinas 220 mg 2200 mg
Fenilalaninas ir tirozinas 750 mg 7500 mg
Treoninas 310 mg 3100 mg
Triptofanas 120 mg 1200 mg
Valinas 400 mg 4000 mg
Histidinas 210 mg 2100 mg
SUDĖTIS: sojų proteinas (81%), kviecių proteinas (10%), žirnių proteinas (7,5%), emulsiklis (sojų lecitinas), lipnumą reguliuojanti medžiaga (silicio dioksidas).

Siūlomas naudojimas

 • Tiems, kurie nesuvartoja pakankamų pieno, mėsos, sūrio ir kitų maisto produktų, turinčių daug baltymų. kiekių.
 • Daug sportuojantiems.
 • Tiems, kurie savo dietoje rūpinasi kalorijomis ir riebalais.
 • Tiems, kurie praleidžia valgius, valgo mažas porcijas ar jaučia, kad jiems reikėtų papildomo baltymų kiekio dietoje.
 • Vaikams (vyresniems negu 3 metų), paaugliams, pagyvenusio amžiaus žmonėms, nėščioms ir krūtimi maitinančioms moterims, kai reikia papildomo baltymų kiekio.

Rekomenduojama dozė Pagal poreikį, įdėkite 1 samtelį (apie 10 g.) miltelių į pieną ar kitus gėrimus kartą per dieną arba keletą kartų per dieną. 1 minutę maišykite arba plakite sandariai uždarytame indelyje. Taip pat galima apibarstyto dribsnius, sriubas, salotas ar kitus maisto produktus. Patarimai Pakuotę laikyti sandariai uždarytą, mažiems vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nerekomenduojama jaunesniems negu 3 metų vaikams be gydytojo konsultacijos prieš vartojimą. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje.