Specialus pavasario pasiūlymas.

 

Perkant 3 Nutrilite arba XS produktus taikoma 10 % nuolaida. Šių maisto papildų dėka užtikrinsite sau papildomą energijos pliūpsnį bei maisto medžiagų, kurių organizmui pavasarį labai reikia!

 

Pasiūlymas galioja nuo kovo 10 iki 16 d. arba kol pasibaigs atsargos. 

 

Prisijungti ir įsigyti čia

Gaminkite lengviau, valgykite skaniau

 

Speciali akcija iCook rinkiniams – 12% nuolaida. Su šiais indais lengvai pagaminsite skanius ir sveikus patiekalus namuose

 

Pasiūlymas galioja nuo kovo 17 iki 24 d. arba kol pasibaigs atsargos. 

 

Prisijungti ir įsigyti čia

Specialus pasiūlymas vaikiškiems vitaminams įsigyti

Pirkite Nutrilite Kids Imuniteto rinkinį (309786), kurį sudaro  Nutrilite Kids Imunitetą stiprinančių maisto papildų kompleksas ir  Nutrilite Kids Omega 3  ir gaukite dar vieną Nutrilite Kids Imunitetą stiprinančių maisto papildų kompleksą NEMOKAMAI.

Akcija galioja  iki kovo 16 d., arba kol baigsis atsargos.

Prisijungti ir įsigyti čia

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį ir gaukite 5 eur dovanų kuponą!

Visi nauji ir esami klientai kurie užsiprenumeruos Amway naujienlaiškį, davę sutikimą gauti visas Amway rinkodarines žinutes, gaus 5 Eur nuolaidą, kurią galima panaudoti, kai užsakymas min 50 Eur.

Prisijungti ir užsiprenumeruoti čia

Elektrinis virdulys su skaitmeniniu jutikliniu temperatūros valdymu iCook™. Technologijos ir elegancija – modernus ir stilingas prietaisas šiuolaikinei virtuvei. Kintamos temperatūros virdulys leidžia greitai ir lengvai paruošti arbatą bei kitus karštus gėrimus naudojant kelias iš anksto nustatytas temperatūras, pasižymi integruotomis saugos funkcijomis, turi šalto plastiko išorę, saugų automatinį išjungimą ir šilumos palaikymo funkciją, palaikančią temperatūrą iki 90 minučių. 

Virdulys sukurtas taip, kad plastikas nesiliestų su vandeniu, apsaugant vandenį nuo užteršimo plastiku.

 Virdulys bus prekyboje, kol baigsis atsargos. Nedelskite!

 

Išbandykite novatoriškus Artistry Skin Nutrition kosmetikos produktus ir gaukite dovanų 

Artistry Skin Nutrition ™ tai proveržis odos priežiūros srityje. Artistry Skin Nutrition ™ odos priežiūros priemonės tai reikšmingas postūmis kosmetikoje. Artistry Skin Nutrition“ peržengia tradicines odos priežiūros priemonių ribas ir padeda paprastu būdu puoselėti jūsų veido odą. „Artistry Skin Nutrition“ atnaujinantys ir stangrinantys produktai patenkina odos maitinimo poreikius ir pašalina tiek ankstyvus, tiek ryškius senėjimo požymius. ARTISTRY™ kosmetikos priemonės sukurtos panaudojant gamtos produktų galią, naujausias mokslines inovacijas ir atsižvelgiant į individualius kiekvienos moters poreikius.

Pirkite Artistry Skin Nutrition™ kosmetiką ir dovanų gaukite Artistry Skin Nutrition toniką.

Prekių komplekso kodai: 125201, 125202, 125203 

Naujas AMWAY produktas - Kids Imuniteto palaikymas plius Nutrilite™!

Kids Imuniteto palaikymas* plius Nutrilite sudėtyje yra *vitamino D, kuris palaiko vaikų’imuninę sistemą, ir padeda jiems atlikti kasdienes veiklas. 

*Vitaminas D palaiko normalų vaikų imuninės sistemos darbą.

 

Skelbiame žinią apie naują produktą Nutrilite™ Balance Within™!

Nutrilite™ Balance Within™ – maisto papildas, kuriame yra du B grupės vitaminai ir dvi pieno rūgštį gaminančių bakterijų padermės.