Artistry Supreme LX™ rinkinys

[3757]

[]

[4597]

[4597]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[4597]
Aukščiausios kokybės rinkinys nuo odos senėjimo: „ARTISTRY SUPREME LX“ atkuriamasis kremas ir „ARTISTRY SUPREME LX“ atkuriamasis paakių kremas su 10 % nuolaida  
Kaip pirkti Produkto kodas:278860

Veido ir paakių kremų nuo raukšlių rinkinį, kurio dėka jūsų oda atrodys daug metų jaunesnė, galite įsigyti su 10 % nuolaida.*

Pažiūrėkite, kaip tai veikia

Maitinamąją sistemą sudaro Artistry Supreme LXTM atkuriamasis kremas ir Artistry Supreme LXTM atkuriamasis paakių kremas. Pirkdami abu produktus, gausite 10% nuolaidą.

  • Sumažina VISUS matomus senėjimo požymius.
  • Veido kremas per trumpą laiką pastebimai sumažina plonytes veido linijas ir net gilias raukšles.
  • Vos per kelias savaites drėkinamoji paakių kremo formulė suteikia paakių sričiai jaunatviškumo ir švytėjimo.
  • Abu kremai nuo senėjimo ramina ir lygina jūsų odą.
  • Apskritai, išvaizda tampa jaunatviškesnė. 

Tai jums patiks

Mūsų mokslininkai atrado būdą, kad jūsų veido oda atrodytų daug metų jaunesnė! Pasinaudokite mūsų „Artistry Supreme LXTM“ rinkiniu, kurį sudaro veido kremas nuo raukšlių ir paakių kremas – produktus įsigykite su 10 % nuolaida ir mėgaukitės neįtikėtinai atjauninančiais rezultatais vos per kelias savaites!   

Verta žinoti

  • ArtistryTM“ mokslininkai distiliavo niekada nesenstančias Gardenia Grandiflora“ kamienines ląsteles ir gavo itin veiksmingą eliksyrą.
  • Nustatyta, kad „CellEffect24“ kompleksas su gryno aukso ir „Nutrilite™“ ingredientais sustiprina gardenijos kamieninių ląstelių eliksyro poveikį.
  • Ši stulbinanti technologija suteikia odai gyvybingumo ir padidina odos energijos rodiklį 68 kartus**.

Rinkinys nėra įtraukiamas į „Greitos pradžios“ pasiūlymą

Pateikta kaina yra jau su nuolaida.

** Palyginus su klinikinio tyrimo pagrindine linija, nenaudojančia jokio produkto; energijos rodiklis, testuojamas in vitro metodu, koreliuoja su energija, reikalinga odos atjauninimui.