Elektrinis greitaeigis maišytuvas „Nutrilite™“

[5695]

[]

[5521]

[5521]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[5521]
Su galingu „Nutrilite“ elektriniu greitaeigiu maišytuvu lengva greitai ir patogiai mėgautis maistingais žaliaisiais ir pieno kokteiliais, padažais ir dar daugiau.
Kaip pirktiProdukto kodas:312396

Su galingu „Nutrilite“ elektriniu greitaeigiu maišytuvu lengva greitai ir patogiai mėgautis maistingais žaliaisiais ir pieno kokteiliais, padažais ir dar daugiau.

Pažiūrėkite, kaip tai veikia!

 • Jūsų virtuvę papildys stilingas ir galingas įrankis su nerūdijančio plieno korpusu ir energiją taupančiu varikliu*, pasiekiančiu iki 28 000 apsukų per minutę.
 • Jis turi 1,8 l talpos stiklinį indą su įspausta skale, iš kurio į maistą nepateks cheminių medžiagų ar mikroplastiko.
 • Pateikiamos 3 iš anksto nustatytos programos (ledo smulkinimo, kokteilių, intervalų), impulsinio ir tolygaus greičio valdymas, siekiant patenkinti visus jūsų maišymo poreikius.
 • Galima sumaišyti kelis ingredientus, – įskaitant „Nutrilite All Plant Protein“ arba skaidulų miltelius „Fibre Powder“,– ir paruošti skanius žaliuosius kokteilius arba sveiką maistą, pvz., humusą.
 • Su tritano „Blend & Go“ puodeliu, kuris yra tvirtas, lengvas ir lengvai valomas bei nešiojamas, lengva gyventi aktyvų gyvenimo būdą.

*Maišytuvas ir jo variklis veikia išjungties ir budėjimo režimais, kurie neviršija “Ekologinio projektavimo” direktyvoje 209/125/BC nustatytų energijos suvartojimo reikalavimų.

Tai jums patiks!

„Nutrilite“ elektrinis greitaeigis maišytuvas – tai stilingas ir galingas virtuvės įrankis, padedantis įgyvendinti sveikos mitybos siekius.

Jis turi galingą 1200 W variklį, užtikrinantį iki 28 000 aps/min. maišymo greitį, ir tris iš anksto nustatytas programas (ledo smulkinimo, kokteilių arba intervalų), taip pat impulsinio ir tolygaus greičio reguliavimo nustatymus.

Į komplektą įtrauktas lengvas ir mobilus „Blend & Go“ puodelis, turintis atskirą maišymo pagrindą su aštriu nerūdijančio plieno peiliu su 4 ašmenimis ir gertuvės dangteliu, puikiai padeda palaikyti aktyvų gyvenimo būdą.

„Nutrilite“ elektrinį greitaeigį maišytuvą parduoda tik „Nutrilite“.

Verta žinoti

 • 3 iš anksto nustatytos programos (ledo smulkinimo, kokteilių, intervalų), taip pat impulsinio ir tolygaus greičio valdymas.
 • Visas sudedamąsias dalis galima plauti indaplovėje, išskyrus nerūdijančio plieno peilių rinkinį ir pagrindą.
 • 1200 W variklis pasiekia iki 28 000 apsukų per minutę. 

Pagrindinės ypatybės

Aukštos kokybės medžiagos ir dalys: Maistui skirti nerūdijančio plieno peiliai užtikrina puikius maišymo rezultatus, o patvarus stiklinis indas apsaugo nuo cheminių medžiagų ir mikroplastiko patekimo į maistą. Dėl neslystančių kojelių ir savaiminio valymo funkcijų jį saugu ir lengva naudoti.

Galingas variklis, 8 ašmenų peilių rinkinys ir daugybė funkcijų (įskaitant ledo smulkinimo, kokteilių ir intervalų funkcijas) reiškia, kad maišytuvu galima apdoroti įvairius ingredientus pagal įvairius receptus, įskaitant žaliuosius ir pieno kokteilius, užpilus, padažus, sriubas ir tyres.

Blend & Go“ puodelis, pagamintas iš BPA neturinčio tritano yra lengvas ir tvirtas, jį galima nešiotis. Jis turi savo maišymo pagrindą ir 4 ašmenų peilių rinkinį, todėl maistingais ir skaniais kokteiliais lengvai galėsite mėgautis net gyvendami aktyvų gyvenimo būdą.

Naudojimas

 • Prieš naudodami pirmą kartą atidžiai perskaitykite vadovą ir laikykitės instrukcijų.
 • Išimti peilių rinkinį su įrankiu iš stiklinio indo reikia šiek tiek jėgos. Atsižvelgiant į „Nutrilite“ elektrinio greitaeigio maišytuvo galią, svarbu, kad peilių rinkinys būtų sandariai pritvirtintas prie stiklinio indo, kad būtų išvengta bet kokio galimo nuotėkio. Po valymo / prieš naudojimą įsitikinkite, kad peilių rinkinys sandariai priglunda.
 • Stiklinis indas lengvai įstatomas į maišytuvo pagrindą ir jo nereikia sukti ar sukinėti.– Ergonomiška konstrukcija leidžia jį lengvai naudoti kairiarankiams ir dešiniarankiams.
 • „Blend & Go“ puodelis lengvai įstatomas į maišytuvo pagrindą, jo nereikia sukti ar sukinėti. Maišymo metu švelniai paspauskite jį žemyn.
 • Visas sudedamąsias dalis, išskyrus peilių rinkinius ir pagrindą, galima plauti indaplovėje.

Techninė informacija

Svoris:

 • „Nutrilite“ elektrinio greitaeigio maišytuvo pagrindas + stiklinis indas:  apie 3,9 kg
 • „Blend & Go“ puodelis: apie 0,3 kg
 • Peilių atidarymo įrankis: 40 g

Matmenys:

 • „Nutrilite“ elektrinis greitaeigis maišytuvas su stikliniu indu: 20 (ilgis) x 17,5 (plotis) x 43,4 (aukštis) cm
 • „Blend & Go“ puodelis: 24,5 (aukštis) x 7 (plotis) cm

Maišytuvo ir „Blend & Go“ puodelio peilių rinkiniai pagaminti iš nerūdijančio plieno (maistui skirtas SUS420)

Triukšmo lygis: Esant didžiausiam greičiui, triukšmo lygis yra mažesnis nei 90 dB. Stovint 1 metro atstumu nuo gaminio, foninio triukšmo lygis yra mažesnis nei 65 dB.

Talpa: Maišymo indas: 1,8 litro „Blend & Go“ puodelis: 0,6 litro

Maitinimo laido ilgis yra maždaug 1 metras.