Nukreipimo rinkinys, prijungiamas prie Jūsų čiaupo ‘eSpring™’

[3918]

[]

[4745]

[4745]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[4745]
Naudojamas eSpring vandens valymo sistemai, montuojamai ant stalviršio. Jį rekia prijungti prie esamo čiaupo snapelio. Tam nereikia specialių įrankių.
Kaip pirkti Produkto kodas:100662

Su šiuo specialiu nukreipiklių rinkiniu išlaikykite „eSpring“ vandens valymo sistemos užsakymo Nr. 100188 (virš skaitiklio) funkcionalumą ir patogumą.  

Pažiūrėkite, kaip tai veikia

  • Būtina prijungti „eSpring“ vandens valymo sistemą prie esamo čiaupo
  • Greita ir lengva sumontuoti bei prijungti
  • Nereikia jokių specialių įrankių ar įrangos
  • Filtruotas „eSpring“ vanduo tiesiai iš čiaupo

Kodėl Jums patiks

Žinoma, kad nešvaistote savo laiko ir teikiate pirmenybę dalykams, kurie yra greitesni ir paprastesni. Ir mes tam pritariame. Pakaitiniam nukreipiklių rinkiniui, skirtam esamam čiaupui „eSpring“, nereikia jokių specialių įrankių ar įrangos, nes yra sumontuojama per kelias minutes ir parengta naudoti. Išbandyta ir saugu, naudokite rinkinį, kad pakeistumėte esamas dalis, kurios buvo pridėtos prie Jūsų „eSpring“ įrenginio. Mėgaukitės šviežio filtruoto vandens skoniu tiesiai iš čiaupo naudodami nukreipiklių rinkinį, skirtą esamam „eSpring“ čiaupui.

Pagrindinės ypatybės

  • Vamzdžių ilgis: 1,5 m

Naudojimo būdas

Vykdykite paprastas instrukcijas, pateiktas gaminio instrukcijoje, kad greitai ir lengvai sujungtumėte „eSpring“ vandens filtravimo sistemą su suderinamu turimu čiaupu.

Jei turite klausimų dėl aptarnavimo ar garantijos, susisiekite su mumis adresu +48 12 6218125